Wellness - odpočívejte nejen aktivně

Rádi byste vyrazili k nám, ale bojíte se špatného počasí, že nebude sníh, či Vás trápí otázka co budete dělat ve volné chvíli?

Pro takové příprady jsme u nás vybudovali wellness, které se nechází hned vedle apartmánů. Nově u nás můžete vypnout hlavu plnou myšlenek v sauně, která se dá nastavit, dle Vašeho přání na určitou teplotu. Po vydatné tůře ulevíte svalům ve vířivé vaně a své tělo zregenerujete nejen aktivně, ale i odpočinkem. Naše vana je vybavena také moderní technologií MircoSilk. Jedná se o přírodní hydroterapii, kdy aktivně podporuje tvorbu kolgenu ve Vaší pokožce. Mikro bublinky, které technologie MircoSilk vytváří, mají přirozenou schopnost exfoliace lidské pokožky, dostanou se i do nejmenších pórů kůže a díky tomu se pokožka kvalitněji okysličí a hydratuje.

Wellness si můžete zarezervovat jen pro Vás a připravit si tak romantický večer ve dvou, či užít si společnosti svých přátel. Nebo využijte volného vstupu, kdy je wellness dostupné pouze hotelovým hostům. 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel. 778 888 611.

Bobová dráha na Čeladné

Nově vzniklá bobová dráha na Čeladné s názvem Boboffka se nachází na Čeladné. Z výšky 620 m.n.m. se spustíte dolů a adrenalinový zážitek si budete chtít užít znovu a znovu. Její unikátní délka 1 km je plná zatáček, skokánku a tunelu. Na bobovou dráhu můžou i děti od 3 let v doprovodu dospělé osoby a jezdí se i v zimě! 

V areálu bobové dráhy s můžete vydat za dobrodružštvím po medvědích tlapkách. Je totiž součástí dobrodružné zelené zaječí stezky. O zábavu bude tak mít postaráno celá rodinna při sbírání razítek a plnění úkolů. 

Stezka Valaška v korunách stromů na Pustevnách

Turisté na Poustevnách v Beskydech budou mít od 16.1.2019 možnost podívat se do okolí pěkně z výšky. Nad známým horským centrem vyrostla během dvou let panoramatická Stezka Valaška. Dřevěný chodník zakončený 22 m vysokou vyhlídkovou věží. Součástí stezky je zřejmě nejdelší skleněná vyhlídková plošina v Evropě nebo 150 metrů dlouhý zavěšený "himálajský" chodník. Stezka je bezbariérová, takže se na ni dostanou i postižení lidé nebo rodiny s kočárky.

 

Součástí stezky je jediný lanový chodník v ČR a nejdelší skywalk v Evropě. Kromě dalekého výhledu čekají na návštěvníky interaktivní a edukativní koutky s možností odpočinku. Děti se mohou těšit na trampolíny a třípatrové hřiště s průlezkami. 

 

Nejvyšší patro věže je ve výšce 1099 metrů nad mořem a za dobrého počasí z něj je možné dohlédnout na Jeseníky či Velkou Fatru, ale například také na haldy u polského Rybniku. Na vyhlídce s průhlednou podlahou i zábradlím budou stát návštěvníci sedm metrů v prostoru a téměř 30 metrů nad zemí.

 

V lednu bude stezka otevřena denně od 10:00 do 16:00, postupně se otvírací doba prodlouží až na letních 09:30 až 19:00. Vstupné pro dospělého bude 195 korun, pro děti 150 korun, rodinné vstupné bude 490 korun.

 

Z našich apartmánů se na „VALAŠKU“ dostanete jednoduše autem, autobusem přímo z Dolní Bečvy a nebo také pěsky rovnou od apartmánů až na Pustevny.

Pro cyklisty - Radegastovy okruhy

Cyklistická sezóna ještě nekončí. Ne alespoň pro velké fanoušky tohoto sportu. Důkladně se vybavte, babí léto přichází a my kontrolujeme pneumatiky, abychom mohli společně s Vámi vyrazit na poslední vyjižďky. Poslední slunečné dny k tomu přímo vybízejí. 

 

Přes 210 kilometrů cyklotras, které propojují nejatraktivnější místa Beskyd, to je hlavní lákadlo sedmi značených Radegastových okruhů. Okruhy vedou po stávajících cestách a trasách od základny na Rekovicích přes Horečky, Pustevny, obce mikroregionu Frenštátsko až po Hukvaldy, Štramberk a Kopřivnici. Jsou rozděleny podle obtížnosti a určeny nejen sportovcům, ale i rodinám s dětmi.

 

 K nejatraktivnějším trasám patří středně obtížná cesta z Pusteven (1.010 m n. m.), kam se lze dostat autem, cyklobusem nebo sedačkovou lanovkou se zavěšeným kolem, po turistických značkách k chatě Mír a dále na Černou horu, Velkou Polanu, na Radhošť (1.139 m n. m.) a kolem sochy Radegasta zpět na Pustevny. V tuto chvíli má beskydská turistická oblast singletraily na Bílé, kde je k dispozici několik různě náročných tras a během jízdy dolů si vychutnáte i skokanské prvky. Další cyklistické „jednosměrky“ jsou také u Frenštátu pod Radhoštěm na Horečkách.
 
Nejnižší bod cyklostezek je jen 225 metrů nad mořem u aquaparku Olešná, nejvyšší pak ve výšce 1315 pod Lysou horou. Z prostoru centrálního bodu cyklookruhů u restaurace Rekovice na Horečkách je nádherný výhled na vrchol Velkého Javorníku. Ostatně k tamní rozhledně jeden z okruhů vede. Nové cyklookruhy jsou ale určené spíše pro rodiny s dětmi. Pokud vaše trasa vede přes Pustevny, nemusíte jet po Knížecí cestě nahoru, ale můžete si například vyjet lanovkou. Takže i když je to dlouhý okruh, s lanovkou je nenáročný.

Turistům je k dispozici cyklomapa, díky které se mohou v okruzích lépe orientovat. Je k dostání zdarma v regionálních infocentrech. Celý projekt má ambici vytvořit v beskydských kopcích nový a vyhledávaný cykloresort.

Beskydy se vyznačují také vzniklými singletraily na Bílé a cyklistické traily si vychutnáte také u Frenštátu pod Radhoštěm. Při jízde dolů si užijete adrenalinové zatáčky, přejezdy a také skokanské prvky. Pro fanoušky adrenalinu tak doporučujeme dostatečně se vybavit cyklistickými ochrannými pomůcky. 

 

V případě, že chcete ponechat svá kola již zazimována, sezóna hub stále pokračuje. Rezervujte si ještě dnes ubytování v Apartmánech Na Čtvrtích. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Radegastovy okruhy

Trojmezí cyklotrek
Cyklostezka Radegast
Radegast Cyklotrek
Opava Radegast Cyklotrek
Beskydy na kole (Hnojník)
Beskydské traily u Frenštátu pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm a Trojanovice)
Single Trails Bílá

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích

Apartmány Na Čtvrtích